Reklama:Główny Technolog Drewna, Kowary

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001456679
Free
Główny Technolog Drewna, Kowary
Poland, Dolnośląskie, Kowary,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Główny technolog drewna Miejsce pracy: Kowary Twój zakres obowiązków

Nadzorowanie nad procesem produkcji palet drewnianych i architektury ogrodowej.
Właściwy wybór surowca do produkcji ze zgroamdzonych zapasów z uwzględnieniem wydjaności.
Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji, usprawnienia produkcji.
Identyfikacja obszarów wymagających poprawy w procesie produkcji.
Wstępna wycena zamówienia.
Nasze wymagania

Wykształcenie co najmniej średnie - technologia drewna.
Doświadczenie w pracy przy produkcji palet i asortymentu ogrodowego.
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność dobra organizacja.
Dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego.
To oferujemy

Mieszkanie służbowe o wysokim standardzie.
Możliwość rozwoju.
O nas

Dominującym profilem działalności jest działalność w branży drzewnej - produkcja palet i opakowań drewnianych. Produkujemy palety pod indywidualne zamówienia klienta wg podanych specyfikacji i rysunków. Odbiór surowca okrągłego z Lasów Państwowych i jego przetwarzanie na każdym etapie produkcji.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GADOMSKI JERZY JERZY GADOMSKI Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JURO - TRANS" z siedzibą w: DWORCOWA 12, 58-530 KOWARY (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: jurotrans@wp.pl.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: jurotrans@wp.pl.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Główny technolog drewna

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: