To zlecenie wygasło.

Reklama:Developer Dynamics Crm, Kraków

Ostatnia aktualizacja 2024-06-13
Wygasa 2024-06-12
ID #2189737526
Free
Developer Dynamics Crm, Kraków
Poland, Małopolskie, Kraków,
Zmodyfikowano June 12, 2024

Opis

Wymagane, Dynamics 365 CRM, Power Platform, C++, Java Script, Type Script, HTML, Azure, React.

Js, Angular, ASP.

NET,. NET Core, MS SQLO projekcie, Zespół Internal IT to ponad 300 doświadczonych specjalistów – Architektów, Konsultantów, Developerów, Testerów zaangażowanych w projekty związane z migracją naszych systemów do rozwiązań chmurowych, gdzie projektujemy, optymalizujemy i wspieramy liczne procesy biznesowe przy wykorzystaniu technologii Dynamics 365/Power Platform., Obecnie poszukujemy Developera do projektu migracji CRM z wersji on prem Dynamics 2015 do chmury, który będzie wykorzystywany w kluczowych procesach biznesowych Sii przez ponad 600 użytkowników., Chcesz mieć realny wpływ na rozwój Sii i lubisz wyzwania? Nie czekaj – aplikuj Twój zakres obowiązków, Udział w kluczowym projekcie upgrade CRM do wersji Dynamics 365 dla spółek Sii, Praca z najlepszymi w swojej klasie platformami i rozwiązaniami technologicznymi (D365, Power Platform, Azure, Power BI), Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących technologie Dynamics 365/Power Platform, w tym integracje z D365 F& O, jak i projekty bazujące na AI, Bieżące utrzymanie oraz rekomendowanie możliwości rozbudowy istniejących rozwiązań, Rozwiązywanie problemów i identyfikacja błędów związanych z systemem, Szacowanie pracochłonności zadań projektowych, Współpraca z zespołem konsultantów/programistów/architektów w przygotowywaniu rozwiązań dla biznesu Min.

3 lata doświadczenia zawodowego związanego z programowaniem dla Microsoft Dynamics 365 CRM, Dobra umiejętność programowania w językach C#, Java Script, Type Script, HTML, Wiedza z zakresu technologii Azure, React.

Js, Angular, Asp.

Net MVC,. NET Core, MS SQL Server, MS SQL Reporting, Power Apps, Znajomość zasad programowania obiektowego, Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne Mile widziane, Znajomość XRM SDKTo oferujemy, Tytuł Great Place to Work od 2015 roku - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły, Stabilność zatrudnienia – 1,9 MLD PLN przychodu, brak długów, od 2006 roku na rynku, Dzielimy się zyskiem z pracownikami - w ostatnim roku przeznaczyliśmy na ten benefit 21 mln PLN, Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma kafeteryjna, zniżki na samochody i więcej, Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie, Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer, 1 000 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników, Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz, Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People Etapy rekrutacji, Wyślij do nas swoje CV, Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej, Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb, Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii Sii Sp.

z o. O., Sii to nieustannie rozwijający się dostawca usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce.

Zatrudniamy już ponad 7 500 specjalistów i realizujemy projekty z różnorodnych branż dla klientów z wielu krajów na całym świecie.,, Tytuł Great Place to Work zdobyty 8 razy z rzędu to dowód na to, że w Sii tworzymy przyjazne środowisko pracy.

W badaniu aż 90% naszych pracowników odpowiedziało, że Sii jest świetnym miejscem pracy, a 95% z nich sądzi, że panuje tu świetna atmosfera.

Tak się u nas pracuje,

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Developer dynamics crm

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: