Reklama:Manager Sekcji Działu Międzynarodowego, Łódź

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2211531120
Free
Manager Sekcji Działu Międzynarodowego, Łódź
Poland, Wielkopolskie, Łódź,
Zmodyfikowano June 28, 2024

Opis

Manager Sekcji Działu Międzynarodowego Miejsce pracy: Łódź Twój zakres obowiązków planowanie i organizacja transportu optymalizacja kosztów transportowych nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami organizacja pracy zespołu nadzór nad obiegiem dokumentów Nasze wymagania min.

3 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej doświadczenie w działaniach handlowych zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość doświadczenie lub predyspozycje do zarządzania zespołem wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe) znajomość języka angielskiego (min.

B2) (atutem będzie znajomość innych j.

obcych) To oferujemy umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :) autonomię, samodzielność w podejmowaniu decyzji możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna ubezpieczenie na życie spotkania integracyjne program emerytalny dodatkowe świadczenia socjalne VAN CARGO S.

A.

VAN cargo S.

A.

oferuje usługi spedycji międzynarodowej.

Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL.

Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski.

Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Biorąc udział w rekrutacji, wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Danych jest VAN cargo S.

A.

z siedzibą przy ul.

Przecławskiej 8, 03-879 Warszawa.

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do zakończenia prowadzonej rekrutacji.

Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach, gdy podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.

6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy i innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych osobowych: rodo@vancargo.com Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli w następującym brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz.

1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Manager sekcji działu międzynarodowego

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: