To zlecenie wygasło.

Operator Soc L1, Łomianki

Wygasa 2024-06-17
ID #2182333188
Poland, Mazowieckie, Łomianki,
Zmodyfikowano June 5, 2024

Twoje zadania: monitorowanie zdarzeń, naruszeń bezpieczeństwa w trybie ciągłym 24/7/365 z użyciem SIEM i innych narzędzi monitorowanie dostępności wybranych usług IT i eskalowanie alarmów klasyfikowanie i kategoryzowanie zdarzeń wskazujących na wystąpienie incydentów reagowanie na zdarzenia opisane i nieopisane w playbooku SOC odblokowywanie kont i resetowanie haseł zgodnie z playbookiem SOC współpraca z operatorami SOC L2 Nasze oczekiwania: doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach, szczególnie związanych z bezpieczeństwem doświadczenie w monitorowaniu, analizie i wstępnej obsłudze zagrożeń w infrastrukturze IT doświadczenie w monitorowaniu aktywności użytkowników i administratorów znajomość narzędzi SOC, w tym SIEM, EDR, NDR, DLP, system ticketowy znajomość protokołów sieciowych rodziny TCP/IP wiedza z zakresu konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi (Windows, Linux) umiejętność języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z aplikacji, dokumentacji technicznej umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia gotowość do pracy w systemie zmianowym Mile widziane: znajomość wymagań ISO/IEC 27002, ISO 14298, RODO, NIST CSF, CIS Controls.

Co oferujemy?  zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku dobrą atmosferę pracy możliwość odbycia szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych oraz wsparcie w rozwoju zawodowym dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej w Lux-Med i placówkach współpracujących zajęcia sportowe (możliwość skorzystania z karty multisport, sekcje sportowe)

Zawód: Operator soc l1