To zlecenie wygasło.

Reklama:Qa Data Automation Tester, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-05-23
Wygasa 2024-05-22
ID #2130305965
Free
Qa Data Automation Tester, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano April 25, 2024

Opis

Jesteśmy polskim start-upem działającym w ramach Grupy Żabka od 2021 roku.

Działamy w branży e-commerce, która jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na świecie.

Do tej pory stworzyliśmy dwa produkty na polskim rynku.

Aplikacja  Jush  umożliwia dostawę Twoich ulubionych produktów nawet w 15 minut od zamówienia oraz  delio , supermarket internetowy, dostępny jako aplikacja i w wersji przeglądarkowej, w którym możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz dla siebie i swojego domu.

W  Lite e-Commerce  tworzymy najnowocześniejsze technologie, które ułatwią Ci życie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko  QA Data Automation Tester, która dołączy do bohaterek i bohaterów Lite w misji technologicznego rozwoju świata! Będziesz odpowiadać za: automatyzację testów jednostkowych, integracyjnych, wydajnościowych i funkcjonalnych; współpracę z zespołami mobilnymi i backendowymi; kreowanie i rozwijanie strategii testowej dla zespołu Data; współtworzenie procesów CI/CD; tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Zaaplikuj do nas, jeśli: posiadasz ponad 5 lat doświadczenia w obszarze automatyzacji testów; bardzo dobrze operujesz popularnymi formatami danych: JSON, AVRO; posiadasz doświadczenie z narzędziami testowymi, takimi jak Selenium, JMeter, Postman; znasz narzędzia monitorujące Prometheus, Grafana oraz JIRA; posiadasz wiedzę z zakresu Real Time Data Processing oraz technologii: Kafka, Redis, Flink, Dataflow; masz doświadczenie w testowaniu interfejsów API; znasz procesy CI/CD; chcesz się rozwijać i doskonalić w obszarze RTDP i Big Data.

Zapewniamy: wynagrodzenie w wysokości 20 000 PLN - 24 000 PLN netto na kontrakcie B2 B; pracę w 100% zdalną z możliwością odwiedzenia nas w biurze w Warszawie; dynamiczne i nowoczesne środowisko; dofinansowanie karty Multi Sport, opieki medycznej Lux Med i ubezpieczenia Uniqa; możliwość uczestnictwa w innowacyjnym projekcie i transformacji obszaru handlowego w Polsce; sprzęt i narzędzia niezbędne do pracy.

A oprócz tego: pracę z ekspertami z topowych sieci spożywczych, e-commerce i firm technologicznych świetną i przyjazną atmosferę pomocną dłoń w każdej sytuacji nowe, przytulne biuro w samym centrum Warszawy Sprawdź, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny: Przesyłasz nam swoje CV, a my analizujemy dokumenty, które od Ciebie otrzymaliśmy.

Jeśli wpiszesz się w nasze wymagania zaprosimy Cię na pierwszą rozmowę rekrutacyjną - rozmowę telefoniczną z Hanią.

Następnie porozmawiasz z zespołem QA - rozmowa techniczna.

Ostatnim etapem będzie rozmowa z Alexem - CTO.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze - witamy na pokładzie Lite e-Commerce! Poznaj nas bliżej!   https://linktr.ee/lite_ecommerce

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Qa data automation tester

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: