Reklama:Senior Sap Analytics Cloud Consultant, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-07-13
Wygasa 2024-08-13
ID #2128364829
Free
Senior Sap Analytics Cloud Consultant, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano April 23, 2024

Opis

Description & Summary Zespół SAP w Pw C Polska liczy ponad 100 specjalistów.

Naszą misją jest wdrażanie najnowszych rozwiązań SAP dla polskich i zagranicznych klientów.

Realizujemy projekty wdrożeniowe i doradcze, intensywnie wykorzystując najnowocześniejsze chmurowe aplikacje SAP.

Łączymy biznes i technologię, pracując wspólnie z ekspertami Pw C, specjalizującymi się w transformacji i reorganizacji funkcji biznesowych w organizacjach.

Do naszego zespołu poszukujemy: Senior SAP Analytics Cloud Consultant Wynagrodzenie: 12000 - 18000 PLN/brutto Twoja przyszła rola:wdrażanie nowoczesnych rozwiązań SAP z obszaru analityki i planowania dla naszych Klientów,rozwiązywanie wyzwań klientów za pomocą najnowszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań SAP (takich jak SAP Analytics Cloud, SAP Datasphere),budowa kreatywnych rozwiązań opartych o SAP oraz AI,aktywna współpraca z pozostałymi członkami zespołu,aktywne budowanie strategii praktyki SAP i realny wpływ na jej rozwój.

Aplikuj, jeśli:masz 3, lub więcej lat doświadczenia pracy w środowisku rozwiązań SAP Analytics Cloud, SAP Analytics Cloud for Planning,lubisz świat analityki danych oraz AI, a wręcz napędza on Twoją kreatywność,posiadasz umiejętności moderowania zbierania wymagań oraz współpracy z użytkownikami biznesowymi z różnych działów (np.

controllingu, finansów, sprzedaży czy logistyki),znasz na poziomie komunikatywnym język angielski, jesteś otwarta/y na poszerzanie swoich umiejętności oraz współpracę wewnątrz zespołową,chcesz dalej rozwijać się i szkolić, przy wsparciu oraz mentoringu doświadczonych ekspertek i ekspertów SAP. Mile widziane: certyfikat(y) SAP Analytics Cloud,znajomość SAP Datasphere,zamiłowanie do świata AI,znajomość FP&A, znajomość języka niemieckiego lub/i otwartość na jego doskonalenie.

Dołączając do nas zyskujesz:elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez Pw C np.

(pełny dostęp do SAP Learning HUB) oraz konwersacje z native speaker,szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.in.

opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.in.

lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.in.

vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do Pw C.

Jak wygląda proces rekrutacji? zaaplikuj, porozmawiaj telefonicznie z osobą z zespołu Rekrutacji, poznaj swojego przyszłego Managera i osoby z zespołu SAP podczas rozmowy rekrutacyjnej.

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Pw C Advisory sp.

z o.o. sp.k., lub inna spółka z sieci Pw C (), do której kierujesz aplikację.

Jeśli wyrazisz odrębną zgodę, dane osobowe będą przetwarzane również w innych celach zgodnie z treścią udzielonych zgód.

Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz o przysługujących Ci prawach znajdziesz w.#LI-PZ1

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Senior sap analytics cloud consultant

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: