To zlecenie wygasło.

Reklama:Zostań Ambasadorem Alab!, Poznań

Ostatnia aktualizacja 2024-04-19
Wygasa 2024-04-18
ID #2091801542
Free
Zostań Ambasadorem Alab!, Poznań
Poland, Lubelskie, Poznań,
Zmodyfikowano March 29, 2024

Opis

ALAB laboratoria Sp.

z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych.

Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie.

Mamy ponad 700 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i ok.

70 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera.

Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług.

Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

O pis stanowiska : aktywne informowanie studentów/absolwentów o możliwościach rozwoju w naszej firmie promowanie ALAB laboratoria jako pracodawcy m.in.

podczas targów pracy organizacja np.

warsztatów, konkursów na uczelni podejmowanie działań pozwalających na nawiązanie kontaktu ze studentami aktywne udostępnianie swoich działań w mediach społecznościowych Dołącz do nas i rozwijaj się z nami, jeśli: jesteś studentem Analityki Medycznej jesteś osobą energiczną, otwartą na nowe doświadczenia lubisz wyzwania i jesteś komunikatywną osobą swobodnie poruszasz się po świecie social mediów na bieżąco śledzisz nowinki z obszaru Diagnostyki Laboratoryjnej interesujesz się aktualnymi wydarzeniami na Twojej uczelni i w Twoim mieście członkostwo w samorządzie studenckim lub w kole naukowym będzie Twoim wielkim atutem Co zyskuje nasz Ambasador? elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie dostosowaną do Twojej dyspozycyjności możliwość poznania struktury firmy będącej jednym z liderów wśród laboratoriów diagnostycznych w Polsce możliwość odbycia praktyk/stażu lub zatrudnienie w jednym z laboratoriów ALAB laboratoria po zakończonym Programie Ambasadorskim naszą pomoc i wsparcie w wyborze kierunku dalszego rozwoju zawodowego pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Zostań ambasadorem alab!

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: