Reklama:Inżynier Propozycji, Puck

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2011252484
Free
Inżynier Propozycji, Puck
Poland, Pomorskie, Puck,
Zmodyfikowano January 31, 2024

Opis

W DEME wspólnie rozwijamy najnowocześniejsze technologie, działając w dynamicznym i wymagającym środowisku. Poprzez zaangażowanie w obszary takie jak pogłębianie, projekty off-shore, infrastruktura i ochrona środowiska, koncentrujemy się na dostarczaniu klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest wspieranie ich bezpieczeństwa, rentowności i zrównoważonego rozwoju. Dołącz jako inżynier ds. przetargów i pomóż nam kształtować przyszłość inżynierii morskiej.

Twoje zadania
Jako inżynier ds. przetargów będziesz odgrywać kluczową rolę w procesie zaopatrzenia globalnych projektów DEME. Będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie i składanie ofert przetargowych naszym klientom. Podlegając kierownikowi ds. przetargów, będziesz angażować się w opracowywanie różnorodnych propozycji projektów na całym świecie, które pomogą zrealizować wizję zrównoważonej przyszłości DEME.
Będziesz odpowiedzialny za analizę dokumentów przetargowych od potencjalnych klientów w celu określenia optymalnej strategii postępowania we współpracy z naszymi zespołami projektowymi. Ponadto, będziesz uczestniczyć w kalkulacji kosztów, selekcji podwykonawców, ocenie ryzyka oraz przygotowywaniu harmonogramu prac budowlanych.
Ta wyjątkowa rola stwarza niepowtarzalną okazję do rozwoju specjalistycznego doświadczenia w dynamicznym zespole, pozwalając jednocześnie wpływać na kształtowanie przyszłych projektów morskich.
 
Twój profil
·       Posiadasz tytuł licencjata lub magistra w odpowiedniej dziedzinie.
·       Myślisz analitycznie i masz praktyczne podejście do rozwiązywania problemów.
·       Dbasz o szczegóły i organizacyjny ład oraz chcesz być częścią większego zespołu.
·       Jesteś gotowy do podjęcia pracy w naszej siedzibie w Belgii.
·       Twoja praca jest zorganizowana i zaplanowana, a Ty potrafisz dotrzymywać ustalonych terminów.
·       Postrzegasz codzienną potrzebę elastyczności jako ekscytujące wyzwanie.
·       Biegle posługujesz się aplikacjami MS Office, takimi jak Excel.
 
Czego możesz oczekiwać
·       Każdy dzień jest wyjątkowy: przy realizacji projektów na całym świecie w różnych sektorach zawsze pojawiają się nowe wyzwania, wzbogacając nasze 140-letnie doświadczenie branżowe.
·       Świetni współpracownicy: niesamowity, międzynarodowy zespół w pełni zaangażowany we wspólne poszerzanie horyzontów.
·       Środowisko sprzyjające rozwojowi: idealne połączenie swobody tworzenia własnej rolii współpracy ze wspierającym zespołem.
·       Ciągły rozwój: ścieżka szkoleniowa umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy.
·       Odkrywanie: szansa na rozwój i poszerzanie horyzontów w różnych lokalizacjach na całym świecie.
·       Rozbudowany program mobilności zapewniający zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
·       Przyjazne środowisko pracy oferujące interaktywny program zdrowotny, dbanie o dobre samopoczucie pracowników.
Co dalej? Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w DEME lub poznać inne stanowiska? Wejdź na https://careerday.deme-group.com/poland/ i zapisz się na nasz Dzień Kariery!
Kandydaci, których umiejętności i doświadczenie odpowiadają wymaganiom stanowisk, zostaną zaproszeni na nasz Dzień Kariery w hotelach Radisson w Gdańsku, który odbędzie się 27 stycznia. Będzie to doskonała okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o pracy w DEME oraz dla nas, aby lepiej Cię poznać. Możesz otrzymać ofertę pracy nawet w ciągu 7 dni. Dodatkowe informacje: Praca zdalna: W pełni stacjonarna Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier propozycji
Zdalny:

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: