Reklama:Lider Zespołu Konserwacji Jednostek Pływających, Rumia

Ostatnia aktualizacja 2024-04-17
Wygasa 2024-05-17
ID #2011246393
Free
Lider Zespołu Konserwacji Jednostek Pływających, Rumia
Poland, Pomorskie, Rumia,
Zmodyfikowano January 31, 2024

Opis

W DEME wspólnie rozwijamy najnowocześniejsze technologie, działając w dynamicznym i wymagającym środowisku. Poprzez zaangażowanie w obszary takie jak pogłębianie, projekty off-shore, infrastruktura i ochrona środowiska, koncentrujemy się na dostarczaniu klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Naszym celem jest wspieranie ich bezpieczeństwa, rentowności i zrównoważonego rozwoju. Dołącz jako lider zespołu dokującego i pomóż nam kształtować przyszłość inżynierii morskiej.
 
Twoje zadania
Ponosisz ogólną odpowiedzialność za projekty dokowania i mobilizacji wielozadaniowych statków działających na wodach przybrzeżnych. W tym celu zarządzasz różnymi aspektami projektu dokowania i mobilizacji, w tym budżetowaniem czasu, kosztami, wykonaniem, aspektami umownymi i handlowymi. Oceniasz specyfikacje napraw, podwykonawców i koordynujesz ogólne techniczne wykonanie prac. Wraz z pracownikiem działu BHPi OŚ jesteś odpowiedzialny za wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem, zdrowiem i jakością.
Ponadto, wspierasz opracowywanie budżetów komercyjnych i harmonogramów prac dla działań mobilizacyjnych. Wreszcie, jesteś odpowiedzialny za zarządzanie przetargami mobilizacyjnymi i kontrolę kosztów.
 
Twój profil
·       Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera w odpowiedniej dziedzinie.
·       Co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego.
·       Umiejętności w zakresie koordynowania.
·       Jesteś graczem zespołowym i masz elastyczne podejście.
·       Chcesz podróżować za granicę przez około 50% czasu w ramach krótkich podróży służbowych.
 
Czego możesz oczekiwać
·       Każdy dzień jest wyjątkowy: przy realizacji projektów na całym świecie w różnych sektorach zawsze pojawiają się nowe wyzwania, wzbogacając nasze 140-letnie doświadczenie branżowe.
·       Świetni współpracownicy: niesamowity, międzynarodowy zespół w pełni zaangażowany we wspólne poszerzanie horyzontów.
·       Środowisko sprzyjające rozwojowi: idealne połączenie swobody tworzenia własnej rolii współpracy ze wspierającym zespołem.
·       Ciągły rozwój: ścieżka szkoleniowa umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy.
·       Odkrywanie: szansa na rozwój i poszerzanie horyzontów w różnych lokalizacjach na całym świecie.
·       Rozbudowany program mobilności zapewniający zdrową równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
·       Przyjazne środowisko pracy oferujące interaktywny program zdrowotny, dbanie o dobre samopoczucie pracowników.
Co dalej? Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w DEME lub poznać inne stanowiska? Wejdź na https://careerday.deme-group.com/poland i zapisz się na nasz Dzień Kariery!
Kandydaci, których umiejętności i doświadczenie odpowiadają wymaganiom stanowisk, zostaną zaproszeni na nasz Dzień Kariery w hotelach Radisson w Gdańsku, który odbędzie się 27 stycznia. Będzie to doskonała okazja dla Ciebie, aby dowiedzieć się więcej o pracy w DEME oraz dla nas, aby lepiej Cię poznać. Możesz otrzymać ofertę pracy nawet w ciągu 7 dni. Dodatkowe informacje: Praca zdalna: W pełni stacjonarna Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Lider zespołu konserwacji jednostek pływających
Zdalny:

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: