Reklama:Administrator Systemów It, Rzgów

Ostatnia aktualizacja 2024-05-21
Wygasa 2024-06-21
ID #2081151342
Free
Administrator Systemów It, Rzgów
Poland, Łódzkie, Rzgów,
Zmodyfikowano March 21, 2024

Opis

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT Miejsce pracy: Pabianice Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę; B2 B Region: łódzkie Dział IT  w Aflofarm jest kluczowym elementem, który odpowiada za zapewnienie sprawnego i efektywnego działania systemów informatycznych.

Dział IT tworzą specjaliści zajmujący się różnymi obszarami informatyki, administratorzy systemów informatycznych, programiści oraz technicy wsparcia użytkowników.

Ich praca jest kluczowa dla funkcjonowania przedsiębiorstwa i wymaga ciągłego doskonalenia oraz śledzenia najnowszych trendów w dziedzinie IT.

Dział IT jest również odpowiedzialny za monitorowanie bezpieczeństwa informacji i zapobieganie zagrożeniom cybernetycznym, które mogą zagrażać firmowym danym oraz wrażliwym informacjom klientów.

Promujemy dzielenie się wiedzą, oferujemy elastyczność doboru rozwiązań, w tym możliwość proponowania nowych metod czy technologii.

Zdrowie i IT łączy więcej niż myślisz! Zadania-zakres obowiązków: Administrowanie infrastrukturą serwerową Zapewnienie ciągłego i bezawaryjnego funkcjonowania administrowanych aplikacji Dokonywanie diagnostyki problemów oraz aktywne ich rozwiązywanie Definiowanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT Czynne uczestnictwo we wdrożeniach i nowych projektach informatycznych Wdrażanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów oraz danych Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie administrowanych systemów KOMPETENCJE: Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemów z rodziny Microsoft Windows Server Bardzo dobra znajomość środowiska Active Directory, wirtualizacji Hyper-V oraz rozwiązań HA Znajomość środowiska MS SQL Server min.

na poziomie administracji Znajomość zagadnień sieci komputerowych LAN i WAN protokoły TCP/IP Praktyczna znajomość skryptów Power Shell i mechanizmów zaawansowanej administracji w systemach Windows Server Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych z uwzględnieniem bezpieczeństwa aplikacji i systemów operacyjnych Głęboka świadomość kwestii bezpieczeństwa i poufności danych Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów OSOBIE ZATRUDNIONEJ OFERUJEMY: Pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce Umowę o pracę bądź kontrakt B2 B Premie świąteczne Zadbamy o Twoją formę- karta sportowa oraz sekcje sportowe Zadbamy o Twój posiłek- karta Lunch Pass Sodexo Zadbamy o Twoje zdrowie- prywatna opieka medyczna Zadbamy o Ciebie- dostarczając co wtorek świeże owoce Zadbamy o Twój odpoczynek- zrefundujemy część kosztów za wakacje Zadbamy o Twój rozwój- dostęp do platformy do nauki języka angielskiego lub niemieckiego  Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo - ubezpieczenie na życie

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Administrator systemów it

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: