To zlecenie wygasło.

Reklama:Senior Data Engineer Z J.niemieckim, Szczecin

Ostatnia aktualizacja 2024-06-16
Wygasa 2024-06-15
ID #2189737394
Free
Senior Data Engineer Z J.niemieckim, Szczecin
Poland, Kujawsko-Pomorskie, Szczecin,
Zmodyfikowano June 12, 2024

Opis

Senior Data Engineer z j.niemieckim Szczecin, West Pomeranian Voivodeship Senior Data Engineer z j.niemieckim Szczecin Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska dm TECH to międzynarodowy zespół ponad tysiąca ekspertek i ekspertów z różnych obszarów IT i technologii wspierających e-commerce pracujących dla dm – jednej z największych sieci drogerii w Europie.

Nasza codzienna praca na realny wpływ na biznes.

Przygotowywane przez nas rozwiązania każdego dnia wspierają technologicznie pracowników i klientów drogerii, sklepu internetowego oraz aplikacji mobilnej w 14 krajach.

Działamy sprawnie, w oparciu o najnowsze technologie i frameworki.

Myślimy długofalowo.

Dołącz do nas i buduj z nami pierwsze zespoły technologiczne w Polsce.

Dołącz do nas i twórz z nami pierwsze zespoły technologiczne w Polsce.

Aktualnie w dm TECH poszukujemy kandydata na stanowisko Senior Data Engineer z j.

niemieckim Nie chcemy tylko zachęcać naszych klientów do kupowania coraz więcej bez żadnego sensu.

Dążymy do tego, by otrzymywali to, czego potrzebują: Wielokanałowe doświadczenie zakupowe, które wykracza poza zwykłe zakupy i angażuje ich zgodnie z ich obecną sytuacją życiową.

Jeśli lubisz wymieniać się pomysłami w interdyscyplinarnych zespołach, aby przenieść inteligentne wykorzystanie danych na wyższy poziom, aplikuj do nas już teraz.

Ponieważ szukamy pracowników, którzy widzą w swojej pracy coś więcej niż czyste przetwarzanie danych i którzy pod koniec dnia wolą powiedzieć "Tak, zrobiłem coś sensownego".

Tech Stack: Środowisko Big Data (w tym Spark, Hive, HBase, Airflow), rozwiązania chmurowe (GCP Stack), strumieniowanie zdarzeń (Kafka, Flink) i systemy bazodanowe (Snowflake, No SQL), czysty kod, automatyzacja testów, zarządzanie kodem źródłowym, CI/CD, Python, Java/Kotlin Miejsce pracy: Wrocław lub 100% praca zdalna Forma zatrudnienia: B2 B lub Uo P Wynagrodzenie: Umowę B2 B lub Uo P  - swobodny wybór preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia Rozwój  oparty o możliwość korzystania z kursów, szkoleń, certyfikacji i konferencji.

To także możliwość uczenia się od Twoich koleżanek i kolegów w ramach codziennej pracy  Swobodę  w decydowaniu o czasie i miejscu pracy.

Do Twojej dyspozycji są nasze biura we Wrocławiu oraz Karlsruhe (Niemcy).

Praca zdalna to u nas standard  Pracę w międzynarodowych zespołach , z możliwością nauki języków: niemieckiego i angielskiegopodczas  indywidualnych zajęć z lektorem Samodzielność   i decyzyjność  w codziennej pracy.

Ty decydujesz, jakie projekty podejmujesz  Stabilną pracę  u jednego z najbardziej cenionych pracodawców IT w Niemczech  Realny wpływ na biznes  i możliwość dostrzeżenia efektów Twojej pracy  Kulturę organizacyjną opartą o dialog , w której stawiamy na pracę w zespołach, prostolinijność, szacunek i zrozumienie, że błędy są czymś naturalnym, gdy chcemy się rozwijać.

To nie są dla nas puste słowa Wybór formuły współpracy  z nami: na umowę o pracę bądź kontrakt B2 B  Program kafeteryjny  z możliwością wyboru benefitów, w tym skorzystania z karty sportowej  Firmowe  ubezpieczenie grupowe   Prywatną opiekę medyczną Co wnosisz do zespołu: min.

3 lata doświadczenia w dziedzinie inżynierii danych , najlepiej w środowisku handlu detalicznego  Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (min.

poziom B2) w języku niemieckim oraz polskim Solidne zrozumienie techniczne i praktyczne doświadczenie w środowisku Big Data (w tym Spark, Hive, HBase, Airflow), rozwiązaniach chmurowych (GCP Stack), strumieniowaniu zdarzeń (Kafka, Flink) i systemach baz danych (Snowflake, No SQL) Bardzo dobre umiejętności programowania w Python i Java/Kotlin znajomość metod i narzędzi inżynierii oprogramowania (czysty kod, automatyzacja testów, zarządzanie kodem źródłowym, CI/CD)  Chęć i umiejętność ciągłego podejmowania nowych wyzwań i kształtowania tematów z własnej inicjatywy Dyplom z informatyki, inżynierii lub porównywalne kwalifikacje  Na czym będzie polegała Twoja praca: Projektowanie i implementacja potoków integracji danych dla aplikacji uczenia maszynowego w hybrydowych platformach danych (GCP Cloud Services i Cloudera CDH Ecosystem)  Aktywny udział w rozwoju pomysłów architektonicznych w takich tematach jak mikroserwisy, Big Data Analytics i Snowflake Data Cloud Monitorowanie i ciągły dalszy rozwój oraz automatyzacja rozwiązań technicznych  Integracja nowych źródeł danych oraz analiza i przygotowywanie danych ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych  Aktywny wkład w sukcesywne zwiększanie wartości naszego produktu IT dla naszych klientów i całej Grupy dm.

Chcesz dowiedzieć się o tym, jak się u nas pracuje? Opowiedzą Ci o tym Jakub Kadłubowski , który prowadzi rekrutację i Adam Piwek z dm TECH.

, Informacje: Lokalizacja: Szczecin Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska Dodano: 6.

6.

2024 Praca na stanowisku - aktualna Praca Szczecin - Ciekawe oferty pracy w okolicy: Szczecin Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach Szczecin: Inne oferty pracy w Twoim mieście Szczecin Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Senior data engineer z j.niemieckim
Zdalny:

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: