To zlecenie wygasło.

Reklama:Technical Product Manager, Wrocław

Ostatnia aktualizacja 2024-05-22
Wygasa 2024-05-21
ID #2119312620
Free
Technical Product Manager, Wrocław
Poland, Dolnośląskie, Wrocław,
Zmodyfikowano April 16, 2024

Opis

Technical Product manager Wrocław, dolnośląskie Technical Product manager Wrocław Wrocław, Polska Jesteśmy firmą technologiczną.

Realizujemy projekty.

Budujemy zespoły.

Zapewniamy specjalistów do projektów.

Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy naszych Klientów oraz tworzymy przestrzeń do ciągłego rozwoju naszego zespołu.

Nasze Center of Excellence skupia najlepszych specjalistów SCALO, zajmujących się różnymi dziedzinami technologii.

Numer referencyjny: SCALO/BH/6761 Miejsce pracy: Wrocław Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: Projekt migracji systemów linii lotniczych do platformy chmurowej GCP oraz rozwój architektury i funkcjonalności, opracowanie oraz utrzymywanie aktualnego harmonogramu całości prac przydzielonego projektu, zarządzanie zasobami przydzielonymi do projektu oraz monitorowanie ich alokacji, współpraca z dostawcami zewnętrznymi, zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie oraz utrzymywanie stosownych rejestrów, prowadzenie dokumentacji projektowej, raportowanie statusu projektu zgodnie z wytycznymi i standardami, praca w modelu w pełni zdalnym, stawka 150-170zł/h przy B2 B w zależności od doświadczenia.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli: posiadasz minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, masz doświadczenie w pracy z wymaganiami technicznymi i dokumentacją projektową, potrafisz zarządzać procesem developmentu w metodyce Agile (SCRUM), masz doświadczenie w analizie wymagań produktowych i potrafisz pracować z kompleksowymi wymaganiami biznesowymi, na co dzień odpowiadasz za kompleksowe zarządzanie realizacją projektów.

Co możesz zyskać? długofalową współpracę - różnorodne projekty (działamy w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services, Cloud Services), możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence, dostęp do technologicznych platform e-learningowych -Udemy, Pluralsight, kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT, kafeteryjny system benefitów - Motivizer, prywatną opiekę medyczną - Luxmed, możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT-Pro MEET.  Dodano: 12.

4.

2024 Praca na stanowisku - aktualna Praca Wrocław - Ciekawe oferty pracy w okolicy: Wrocław Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach Wrocław: Inne oferty pracy w Twoim mieście Wrocław Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Technical product manager

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: