To zlecenie wygasło.

Reklama:Mid / Senior Data Strategy Consultant, Wysokie Mazowieckie

Ostatnia aktualizacja 2024-06-14
Wygasa 2024-06-13
ID #2189737399
Free
Mid / Senior Data Strategy Consultant, Wysokie Mazowieckie
Poland, Podlaskie, Wysokie Mazowieckie,
Zmodyfikowano June 12, 2024

Opis

Wymagane, SQL, Python, Cloud, Data Governance, Data Lake Twój zakres obowiązków, tworzenie i wdrażanie strategii zarządzania danymi dla klientów, mające na celu optymalizację wykorzystania danych w chmurze publicznej, hybrydowej oraz multicloud, z uwzględnieniem najlepszych praktyk architektonicznych oraz Data Governance,, przygotowywanie inspiracyjnych, merytorycznych paneli w obszarze Data oraz Cloud dla naszych klientów,, angażowanie się w działania sprzedażowe oraz presalesowe,, opracowywanie modeli operacyjnych dla największych klientów sektora Enterprise w obszarze Data oraz Cloud,, definiowanie i projektowanie wysokopoziomowej architektury danych ze wsparciem zespołu architektów na potrzeby zaawansowanych rozwiązań analitycznych i przetwarzania danych w środowiskach chmurowych (Google Cloud, Microsoft Azure, AWS), uwzględniając integrację danych, hurtownie danych, przetwarzanie w czasie rzeczywistym i rozwiązania Machine Learning,, prowadzenie konsultacji i warsztatów z klientami, aby zrozumieć ich potrzeby biznesowe i technologiczne oraz proponowanie skrojonych na miarę strategii zarządzania danymi i architektury danych, które wspierają ich cele biznesowe,, wspieranie rozwoju oferty konsultingowej w obszarze Cloud Data, ulepszanie istniejących usług i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i usług, które odpowiadają na zmieniające się wymagania rynku,, budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami technologicznymi oraz wewnętrznymi zespołami projektowymi, aby zapewnić spójność i najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań,, kierowanie zespołami projektowymi, mentoring młodszych członków zespołu i dzielenie się wiedzą ekspercką, w celu wspierania ich rozwoju zawodowego i zapewniania realizacji projektów na najwyższym poziomie,, rozwój zawodowy, poprzez uczestnictwo w najciekawszych i najbardziej innowacyjnych projektach na rynku, realizowanych dla klientów będących liderami w swoich branżach w Polsce i na świecie.

Masz doświadczenie w przygotowywaniu strategii oraz modeli operacyjnych w obszarze danych w jednej z czołowych firm konsultingowych (bardzo mile widziane),, posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności miękkie i analityczne oraz czujesz się swobodnie w komunikacji z klientem - warunek konieczny,, posiadasz wysoko rozwinięte zdolności prezentacyjne - zarówno od strony wizualnej, jak i przedstawienia na poziomie Cx O - warunek konieczny,, rozumiesz obszar zarządzania danymi - wysokopoziomowo znasz frameworki takie jak DAMA-DMBo K,, masz poczucie odpowiedzialności za prowadzony projekt lub przypisany obszar,, rozumiesz łańcuch wartości danych - obszary takie jak Data Engineering, Business Intelligence, Data Science nie są Ci obce,, posiadasz doświadczenie w fizycznej transformacji danych za pomocą SQL/Python,, rozumiesz działanie nowoczesnych platform Cloud Data takich jak Databricks, Snowflake, Google Big Query,, znasz najnowsze koncepcje architektoniczne takie jak Data Lakehouse, Data Mesh,, zarządzałeś/aś zespołem projektowym dostarczającym produkt dla klienta,, znasz język angielski na poziomie B2 lub wyżej.

Mile widziane, certyfikacja na poziomie Professional Google Cloud Data Engineer, Microsoft Azure Data Engineer, AWS Certified Data Analytics lub Oracle Database SQL Certified Associate będzie atutem, ale nie jest wymagana,, znajomość pryncypiów chmurowych (takie jak CAF/WAF),, znajomość rozwiązań hurtownianych oraz Lakehouse jak Snowflake oraz Databricks,, doświadczenie w strategiach migracji środowisk do chmury - włączając w to znajomość narzędzi wspierających proces oceny i migracji aplikacji oraz baz danych,, wiedza w zakresie koncepcji Multicloud,, znajomość pryncypiów i podstaw oraz narzędzi Dev Ops, Data Ops, CI/CD.

To oferujemy, elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave,, rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez Pw C., szeroki program medyczno-wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (m.

In. opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, masaże, fizjoterapia), coaching, sesje mindfulness, wsparcie psychologiczne, edukacja poprzez dedykowane webinary i warsztaty, doradztwo finansowo-prawne,, możliwość stworzenia indywidualnego planu benefitowego (wybór m.

In. lunch pass, pakiet ubezpieczenia, concierge, pakiet weterynaryjny dla pupila czy masaże) oraz dostęp do kafeterii - w środku m.

In. vouchery, zniżki na urządzenia IT i zakup samochodu,, 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat,, dodatkowy dzień wolnego z okazji urodzin,, a kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do Pw C.

Benefity, dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, Employee Assistance Program, dodatkowe benefity np.

medical pet care, lunch pass, masaże, możliwość elastycznego czasu pracy, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin Etapy rekrutacji, zaaplikuj, porozmawiaj telefonicznie z osobą z zespołu Rekrutacji, poznaj swojego przyszłego Managera i osoby z zespołu Pw C, jako światowego lidera w obszarze usług chmurowych, wspiera zespół Cloud & Digital Pw C Polska.

Świadczymy najwyższej jakości usługi we wszystkich obszarach związanych z chmurą, takich jak: Cloud Strategy, Cloud Migrations, Data Analytics, Dev Ops, Application Modernization & Cloud Native.

Wspieramy klientów w procesie wprowadzania innowacji, w tworzeniu nowych modeli biznesowych oraz usprawnianiu działań operacyjnych.

Poprawiamy też wyniki biznesowe organizacji.

Pw C, Jesteśmy częścią globalnej sieci firm świadczących usługi audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa biznesowego oraz technologicznego.

Działamy w 152 krajach i zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób.

W Polsce jest nas ponad 6000 osób (w tym niemal 2000 w zespołach technologicznych).

Nasze biura znajdziesz w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Opolu i Lublinie., Celem Pw C jest pomaganie klientom w osiąganiu ich celów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy branżowej.

Stawiając na innowacyjność i współpracę, umożliwiamy naszym pracownikom wywieranie znaczącego wpływu i wprowadzanie pozytywnych zmian w świecie biznesu.

Oferujemy dynamiczne i integracyjne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi zawodowemu.

Zapewniamy szkolenia i zasoby wspierające rozwój kariery naszych pracowników, umożliwiając im budowanie z nami udanej i satysfakcjonującej kariery.

Tak się u nas pracuje,

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Mid / senior data strategy consultant

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: