To zlecenie wygasło.

Reklama:Senior Fullstack Developer (java 11 + Angular 14), Zielona Góra

Ostatnia aktualizacja 2024-05-21
Wygasa 2024-05-20
ID #2105151049
Free
Senior Fullstack Developer (java 11 + Angular 14), Zielona Góra
Poland, Lubuskie, Zielona Góra,
Zmodyfikowano April 6, 2024

Opis

Senior Fullstack Developer (Java 11 + Angular 14) Zielona Góra Senior Fullstack Developer (Java 11 + Angular 14) Zielona Góra Zielona Góra, Polska Jesteśmy firmą technologiczną.

Realizujemy projekty.

Budujemy zespoły.

Zapewniamy specjalistów do projektów.

Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy naszych Klientów oraz tworzymy przestrzeń do ciągłego rozwoju naszego zespołu.

Nasze Center of Excellence skupia najlepszych specjalistów SCALO, zajmujących się różnymi dziedzinami technologii.

Numer referencyjny: SCALO/BH/6516 Miejsce pracy: Zielona Góra Cześć! Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie! Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać! Sprawdź, co czeka Cię w Scalo: dołączysz do międzynarodowego zespołu, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania do obsługi dronów, analizy danych i tworzenia cyfrowych twins'ów.

Platforma pozwala użytkownikom na interakcję z zasobami poprzez modele 3 D, zdjęcia i mapy oraz docelowo odpowiada za dostarczanie wniosków opartych na rozwiązaniach AI, stos technologiczny: Java 11, Spring Boot, Python (używanie do REST API), AWS/k8s, DB - Mongo DB, Elastic Search, Angular 14, Cesium JS, współpraca z interdyscyplinarnym zespołem nad rozwojem innowacyjnych funkcji oprogramowania od początku do wprowadzenia na rynek w dynamicznym środowisku, tworzenie innowacyjnych funkcji, począwszy od algorytmów podstawowych po intuicyjne interfejsy użytkownika, rozwój i wpływ na tworzenie innowacyjnego rozwiązania, które łączy świat fizyczny z cyfrowym, stawka 180-210 zł/h przy B2 B w zależności od doświadczenia.

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli: posiadasz m.in.

6-letnie doświadczenie związanego z wytwarzaniem oprogramowania (Java, Angular), tworzeniem stron internetowych, architektury, projektowania, testowania, debugowania i znajomości dobrych praktyk w IT, jesteś graczem zespołowym - szukamy do zespołu developerów otwartych na współpracę i posiadających umiejętności przekazywania swojej wiedzy, realizowałeś/aś projekty w technologiach frontendowych frameworków internetowych, takich jak Angular 9+ lub podobne, masz doświadczenie w pracy przy backend w Java (8-11+) Spring Boot, uczestniczyłeś/aś w projektach z technologiami m.in.

AWS lub inny dostawca chmury, Docker, k8s, Mongo DB lub podobne, Elasticsearch, masz przynajmniej podstawowe doświadczenie w Pythonie, który wykorzystywany jest do REST API, mile widziana znajomość/doświadczenie w wizualizacji (np.

Web GL, three.js, Cesium, Google Maps i GIS.), UX/UI, posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie min.

B2+. Co możesz zyskać? długofalową współpracę - różnorodne projekty (działamy w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services, Cloud Services), możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence, dostęp do technologicznych platform e-learningowych - Treehouse, Udemy, Pluralsight, kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT, kafeteryjny system benefitów - Motivizer, prywatną opiekę medyczną - Luxmed, możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- Pro MEET.

Dodano: 3. 4.

2024 Praca na stanowisku - aktualna Możesz wybierać z bardzo szerokiej gamy ofert pracy - naszym celem jest posiadanie jak najszerszej oferty pracy Bądź pierwszym, który odpowie na nowe oferty pracy Wszystkie oferty pracy w jednym miejscu(od pracodawców, agencji pośrednictwa pracy i innych portali) Wszystkie usługi dla kandydatów do pracy są bezpłatne Praca Zielona Góra - Ciekawe oferty pracy w okolicy: Zielona Góra Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach Zielona Góra: Inne oferty pracy w Twoim mieście Zielona Góra Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach #J-18808-Ljbffr

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Senior fullstack developer (java 11 + angular 14)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: