Reklama:



Inżynier Aplikacyjny (k/m), Zielonka

Ostatnia aktualizacja 2024-02-06
Wygasa 2024-03-06
ID #2001869056
Free
Inżynier Aplikacyjny (k/m), Zielonka
Poland, Dolnośląskie, Zielonka,
Zmodyfikowano January 20, 2024

Opis

Inżynier Aplikacyjny (k/m) Miejsce pracy: Zielonka Twój zakres obowiązków

Wsparcie aplikacyjne klienta w tematach technicznych dotyczących prototypowych urządzeń związane z wyjazdami do klienta,
Aktywne uczestnictwo w procesie testowania/kwalifikowania prototypów na terenie firmy, a także w odbiorach u klienta (FAT – Factory Acceptance Test),
Uczestnictwo w procesie przeprojektowywania urządzeń w celu poprawy funkcjonalności lub dostosowania do potrzeb odbiorcy końcowego,
Inżynierska analiza zgłaszanych przez klienta problemów i nowych funkcjonalności,
Indywidualna opieka nad wybranymi klientami kluczowymi, w tym również zapewnienie technicznego wsparcia on-line (remote support).
Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne),
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
Umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy,
Gotowość do odbywania podróży służbowych (min: Europa, Japonia, Korea Południowa, USA).
To oferujemy

Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00,
Swobodną atmosferę pracy,
Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
dofinansowanie nauki języków
dofinansowanie szkoleń i kursów
ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owoce
spotkania integracyjne
firmowa drużyna sportowa
brak dress code’u
kawa / herbata
parking dla pracowników
dodatkowe świadczenia socjalne
program rekomendacji pracowników
możliwość uzyskania uprawnień
inicjatywy dobroczynne
pikniki rodzinne
Etapy rekrutacji

Rozmowa telefoniczna
Spotkanie online
Decyzja o wyborze kandydata
TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TRUMPF Huettinger Sp. z o.o. z siedzibą w: Marecka 47, 05-220 Zielonka (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: iod.zielonka@trumpf.com.
Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: iod.zielonka@trumpf.com.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Inżynier aplikacyjny (k/m)

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: