Reklama:Specjalista Ds. Ekonomicznych, Zielonka

Ostatnia aktualizacja 2024-07-25
Wygasa 2024-08-25
ID #2219910154
Free
Specjalista Ds. Ekonomicznych, Zielonka
Poland, Dolnośląskie, Zielonka,
Zmodyfikowano July 2, 2024

Opis

Specjalista ds.

ekonomicznych Miejsce pracy: Zielonka Twój zakres obowiązków zarządzanie sprawozdawczością i przygotowywanie dokumentów do GUS sporządzanie zestawień informacyjnych z działalności handlowej Spółki opracowywanie dokumentów oraz informacji handlowych na potrzeby Spółki przygotowywanie dokumentów pod względem formalno-prawnym do postępowań przetargowych współpraca z MON kontakty i negocjacje z kontrahentami dystrybucja faktur i wprowadzanie do systemu adekwatnych dokumentów, umów itp.

Nasze wymagania   wykształcenie wyższe licencjackie, preferowane wyższe magisterskie (finanse, ekonomia) znajomość zasad wystawiania, rozliczania faktur oraz obiegu dokumentów komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) obsługa zakładowej sieci informatycznej znajomość procesu produkcji przedsiębiorstwa dobra znajomość MS Excel doświadczenie w kontakcie z klientami zewnętrznymi, w tym instytucjami państwowymi bardzo dobra organizacja pracy odpowiedzialność, rzetelność, sumienność komunikatywnośćZaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, zgodnie z art.

30 ust. 2 Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Uzyskana przez pracownika, w trakcie okresu próbnego, nienaganna opinia Komendanta Powiatowego Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania pracownika zgodnie z art.

28 ust. 1 pkt. 3 oraz art.

29 ust.1 pkt. 3 ustawy z dnia 13 czerwca 2019 o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się procedurze mającej na celu jego uzyskanie.

To oferujemy   Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy.

Udział w projektach międzynarodowych.

Stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, praca w zespole profesjonalistów.

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Szeroki pakiet benefitów pracowniczych.

    Pakiet benefitów firmowych m.in.: Prywatna opieka medyczna; Ubezpieczenie na życie; Karta fitness; Dodatkowe benefity socjalne: paczki na święta, dofinansowanie do wypoczynku dorosłych i dzieci, dofinansowanie do nauki, bufet pracowniczy, kasa zapomogowo-pożyczkowa, bezpłatny strzeżony parking, strzeżona wiata rowerowa, nauka języków obcych.

paczki na święta, dofinansowanie do wypoczynku dorosłych i dzieci, dofinansowanie do nauki, bufet pracowniczy, kasa zapomogowo-pożyczkowa, bezpłatny strzeżony parking, strzeżona wiata rowerowa, nauka języków obcych.

Benefity dofinansowanie zajęć sportowych prywatna opieka medyczna dofinansowanie nauki języków dofinansowanie szkoleń i kursów ubezpieczenie na życie możliwość pracy zdalnej spotkania integracyjne parking dla pracowników dodatkowe świadczenia socjalne bony żywieniowe dofinansowanie wypoczynku dofinansowanie wakacji dzieci paczki świąteczne możliwość uzyskania uprawnień Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.

A.

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.

A.

są jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki oraz sprzętu wojskowego.

Głównym zadaniem WZE S.

A.

jest prowadzenie remontów i modernizacji systemów radiolokacyjnych oraz produkcja systemów walki radioelektronicznej w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu wojskowego W ramach sukcesywnego rozszerzania zakresu działalności określono jej pięć głównych obszarów: Systemy Rakietowe, Platformy Lądowe, Systemy Radarowe, Walka Radioelektroniczna, Systemy Powietrzne i Kosmiczne.

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.

A.

należą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Specjalista ds. ekonomicznych

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

    Szybkie wyszukiwanie:

    Lokalizacja

    Wpisz miasto lub region

    Słowo kluczowe


    Reklama: