Reklama:Tynkarz, Włoszczowa

Ostatnia aktualizacja 2024-07-19
Wygasa 2024-08-19
ID #2208289719
Free
Tynkarz, Włoszczowa
Poland, Świętokrzyskie, Włoszczowa,
Zmodyfikowano June 27, 2024

Opis

Tynkarz Miejsce pracy: Włoszczowa Twój zakres obowiązków Wykonywanie różnorodnych prac tynkarskich zgodnie z normami i standardami branżowymi.

Przygotowywanie powierzchni do tynkowania.

Nakładanie, gładzenie i wykańczanie tynków tradycyjnych oraz nowoczesnych.

Nasze wymagania Doświadczenie zawodowe jako tynkarz.

Umiejętność obsługi maszyn tynkarskich.

Dokładność i precyzja w wykonywaniu prac.

To oferujemy Zatrudnienie w oparciu o umowę samozatrudnienia (JDG) Wynagrodzenie liczone w systemie prowizyjnym - czyli wyliczane na podstawie wytynkowanych metrów kwadratowych (na akord) (13 - 16 zł/m2) Niezbędne wyposażenie do pracy O nas Firma Dartynk poszukuje wykwalifikowanego i doświadczonego tynkarza, który dołączy do naszego zespołu.

Dowiedz się o nas więcej na dartynk.pl Tryb pracy: Wyjazdowy (delegacje) NIE WYMAGAMY TWOJEGO CV - CHCEMY POZNAĆ CIĘ OSOBIŚCIE, ZADZWOŃ! Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Dartynk z siedzibą w: Pilczyca 33 A/33 A, 29-120 Pilczyca (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np.

informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np.

imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np.

wizerunek czy zainteresowania.

Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit.

a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury.

Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.

Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.

W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: dartynk@gmail.com.

Szczegóły pracy:

Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj kontraktu: Stały
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczny
Zawód: Tynkarz

⇐ Poprzednia praca

Następna praca ⇒     

 

Skontaktuj się z pracodawcą

  Informacje o pracodawcy

  Szybkie wyszukiwanie:

  Lokalizacja

  Wpisz miasto lub region

  Słowo kluczowe


  Reklama: